Anasayfa > Hizmetlerimiz > Bilgilendirme ve Sorgulama > Hemşehri İletişim Merkezi
Kentte yaşayan vatandaşların İzmir Büyükşehir Belediyesi ile arasında doğrudan ve kolaylıkla iletişim kurmasını sağlayan birim, Hemşehri İletişim Merkezi’dir.

Hemşehri İletişim Merkezi
’nde güler yüzlü, açık, içten; bilgilendirmeyi, sorunları yönlendirmeyi ve çözüme kavuşturmayı ilke edinmiş genç, dinamik ve deneyimli bir ekip görev yapmaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediye Binası’nın giriş katında bulunan Hemşehri İletişim Merkezi’ne gelip şahsen, telefon, e-posta, faks, mektup yanında belediyenin web sayfasından HİM menüsüne girerek veya şehrin değişik noktalarında bulunan kioks (Kent Terminali) üzerinden ulaşarak, işleminizi başlatabilirsiniz.

Başvuruda bulunduğunuz konunun çözümü zaman gerektiriyorsa, size bir kayıt numarası verilecek ve işleminiz takibe alınacaktır.
Hemşehri İletişim Merkezi telefonla, gerekirse yazılı olarak en kısa sürede size ulaşacaktır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde bulunan tüm muhtarlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Muhtarlar Masası ile sürekli bağlantı halindedir. Mahalle ya da semtiniz ile ilgili olan istek, şikayet ve önerilerinizi muhtarınız aracılığıyla da iletebilirsiniz.

Hemşehri İletişim Merkezi ( HİM )
Tel : 444 40 35
Faks : 293 39 95
E-posta :
Web : 
http://him.izmir.bel.tr/

Loading..
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz..