Anasayfa > Hizmetlerimiz > Yaşlılara Yönelik Destek Hizmetleri > Sağlıklı Yaş Alma ve Dayanışma Merkezi
İzmir Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaş Alma Merkezi, 55 yaş ve üzeri, evinde yaşayan hemşehrilerimize, bir araya gelebilecekleri, sosyal ve fiziksel aktivitelerini artırabilecekleri bir merkez olarak hizmet veriyor.

Emeklilik günlerini dolu dolu yaşamak isteyenlere 2007 yılında kapılarını açan İzmir Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaş Alma ve Dayanışma Merkezi, düzenlediği birbirinden renkli etkinliklerle büyük ilgi görüyor. Sayıları Temmuz 2013 itibariyle 535'e ulaşan üyeler, antrenör eşliğinde spor yapabiliyor, İzmir’in turistik ve tarihi yerlerini geziyor, eğlencelere katılıyor; oluşturulan sanat müziği korosunda şarkılar söylüyor ve merkezde sık sık bir araya gelerek sohbet etme imkanı buluyor.


Üyelik sistemi ile çalışan merkezimizde, amaçlarımız ve üyelerimizin talepleri doğrultusunda yoga, jimnastik, müzik ve elişi çalışmaları yapılabiliyor, geziler ve eğlenceler düzenlenebiliyor, bilgilendirme toplantıları ve sinema günleri organize ediliyor.

Merkezimize; İnönü Cad. No:817 Kat: 1 Üçkuyular - Karabağlar / İZMİR adresinden ve 285 07 79 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Loading..
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz..