İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ ne bağlı olarak hizmet veren 200 yatak kapasiteli tam teşekküllü bir sağlık kuruluşudur. Herkes tarafından kolay ulaşılabilir merkezi bir konumda bulunan hastanemizde, poliklinik ve servislerin yanı sıra, 2 doğumhane ve tam donanımlı 7 ameliyathane de laporoskopik, endoskopik ve açık ameliyatlar yapılmaktadır.
 
Küçük cerrahi girişimler, deri biyopsileri, iğne biyopsileri, yara pansumanlarının yapıldığı Gündüz Hastanesi Birimimizde ise şok dalgaları ile vücut dışından böbrek taşları kırma cihazı (ESWL) ve rektoskopi cihazının alınarak hizmet alanı genişletilmiş ve yeni açılan Fizik Tedavi ünitesinde tedavi hizmeti verilmeye başlanmıştır. Uyku Bozuklukları Merkezi açılarak hizmete alındı.
 
Hastanemizde muayene olmak isteyen İzmirli hemşehrilerimiz, hastanemiz internet sitesinde (esrefpasahastanesi.izmir.bel.tr) bulunan e-randevu sisteminden istedikleri polikliniğe randevu alabilmektedirler.
     
      
HİZMET VERİLEN KURUMLAR
 
SGK kurum hastalarının yanı sıra, İzmir Barosu, İzmir Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İzmir Şubesi mensuplarına ve ücretli hastalara tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.
 
Tel: 0 232 293 80 00 Faks: 0 232 293 86 80  E-posta: esrefpasa@izmir.bel.tr

  

 
 
Loading..
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz..