Anasayfa > Hizmetlerimiz > Bilgilendirme ve Sorgulama > Muhtarlar Masası
İzmir Büyükşehir Belediyesi ile yerel yönetim zincirinin en önemli halkalarından biri olan muhtarlarımızla yürütülen sıkı işbirliği ile sorunlara çözüm getirilmektedir.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Kocaoğlu, muhtarlarımızla sık sık  bir araya gelerek mahalle ve köylerin sorunlarını karşılıklı olarak değerlendirerek ihtiyaçların bir an önce karşılanabilmesi için hızlı ve etkin çözümler getirmektedir.

Muhtarlarımız ile belediyemiz arasındaki iletişimi "Muhtarlar Masası" birimimiz sağlamaktadır. Hizmet odaklı bir anlayışla çalışmalarını sürdüren Muhtarlar Masası birimi, belediyenin hizmet ve faaliyetleri konusunda muhtarlarımızı bilgilendirmenin yanı sıra, muhtarlarımızın dilek, şikayet ve önerilerini de ilgili birimlere aktarmaktadır.

Muhtarlarımız mahalle ve köylerin sorunlarına yönelik isteklerini belediyeyi ziyaretlerinde yüzyüze görüşme sırasında bildirebildikleri gibi, telefon, faks, e - posta ve mektupla da iletebilmektedir. Muhtarlarımız yöneticisi oldukları mahalle ve köylerin sorunlarını aktarmanın yanı sıra sorunların çözümüne ilişkin önerileriyle de çalışmaları desteklemektedir.

Muhtarlarımızın talepleri takip edilerek her aşamada muhtarlarımıza bilgi verilmektedir.
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı 1293 mahalle ve muhtarlık bulunmaktadır.
 

Telefon :  293 12 76 - 293 15 31 - 293 15 41 - 293 15 90
Fax : 293 19 26
E-posta  :
Loading..
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz..